Profesjonalny pochówek Dopasowany do Państwa oczekiwań
i możliwości finansowych
Dowiedz się więcej
Kompleksowa pomoc Obejmująca wszystkie niezbędne usługi

ekshumacje

EKSHUMACJE

Przygotowana przez nasz zespół kompleksowa oferta usług pogrzebowych obejmuje również ekshumacje zwłok, które to obsługiwane są zarówno pod kątem kluczowych formalności prawnych jak i prac przeprowadzanych na cmentarzu. Aby możliwe jednak było przejście do rzeczonych działań, musimy od Państwa uzyskać wydane przez odpowiednie organy zezwolenia i poświadczenia, które to upoważnią nas jako zakład do realizacji zamówionej usługi.

Pragniemy także poinformować, że w zależności od okresu jaki minął od momentu pierwotnego pochówku do czasu przeprowadzenia ekshumacji, procedura ta wyglądać będzie inaczej. W sytuacji, gdy rzeczony okres nie przekracza dziesięciu-piętnastu lat, istnieje możliwość, iż zwłoki nie uległy procesowi mineralizacji, co z kolei umożliwia naszym specjalistom wydobycie ich wraz z trumną, a następnie umieszczenie w odpowiednio przygotowanym, klimatyzowanym pomieszczeniu celem zapewnienia ekspertom zewnętrznym warunków do dalszych oględzin. Jeżeli jednak nasz personel stwierdzi, iż ciało bliskiej Państwa sercu osoby uległo mineralizacji, istnieje możliwość przeniesienia szczątków do nowej, wykonanej na zamówienie trumny lub urny, a następnie ponowny pochówek w wybranym przez Państwa miejscu.

Celem ustalenia szczegółów procedury ekshumacyjnej, prosimy o uprzedni kontakt z przedstawicielami naszego zakładu pogrzebowego.

tagi: ekshumacja wrocław, ekshumacja zwłok wrocław