Zapraszamy do nowo otwartej siedziby
przy ul. Smętnej 21
(przeniesionej z kaplicy cmentarza na Sępolnie)
Zapraszamy do nowo otwartej siedziby
przy ul. Smętnej 21
(przeniesionej z kaplicy cmentarza na Sępolnie)

pogrzeby we wrocławiu - RIP

POGRZEBY

Pragniemy poinformować Państwa, że w branży pogrzebowej działamy już od wielu lat, dzięki czemu mamy pełną świadomość tego, jak wyglądać powinien profesjonalny pochówek bliskiej osoby. Nadmienić należy także, iż stale śledzimy zmieniające się trendy – z chęcią podzielimy się z Państwem posiadaną przez nas wiedzą odnośnie najpowszechniej wybieranych przez interesantów wzorów trumien, odzieży żałobnej, czy też wystroju sali pożegnalnej.
Odpowiednio ugruntowane doświadczenie na rynku sprawia, że nie tylko jesteśmy w stanie zadbać, aby ceremonia przebiegła od samego początku aż do końca zgodnie z Państwa wymaganiami i potrzebami, ale także posłużyć możemy wsparciem jeżeli chodzi o dopełnianie wszelkich kwestii formalnych, które to są nierozerwalnie związane z pochówkiem bliskiego nam członka rodziny. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy odpowiednio poinformują Państwa o wszelkich wymogach oraz zwyczajach ściśle związanych z pogrzebem, dzięki czemu z Państwa barków zdjęty zostanie obowiązek samodzielnego przeszukiwania zasobów sieci Internet w poszukiwaniu istotnych szczegółów związanych z ceremonią. Warto również pamiętać, iż do każdego wydarzenia tak wysokiej rangi podchodzimy w sposób wysoce indywidualny, a więc nie narzucamy jakichkolwiek rozwiązań schematycznych. Przedstawiciele Zakładu Pogrzebowego RIP przedstawią Państwu dokładny katalog usług pogrzebowych, z których to Państwo samodzielnie wybiorą najpotrzebniejsze pozycje. W sytuacji, gdy będą Państwo zdeterminowani, by poczynić niezbędne oszczędności, nie będzie problemem rezygnacja z oprawy muzycznej czy też dodatkowego wystroju kościoła (nadmienić w tym miejscu należy również, iż istnieje możliwość organizacji pogrzebu świeckiego), natomiast w przypadku, gdy pragnąć będą Państwo pożegnać najbliższą osobę z należnymi jej honorami – zapewnimy najwyższej jakości odzież żałobną, czy też dodatkowe elementy ceremoniału pogrzebowego.

Jak przebiega obsługa pogrzebu?
Po kontakcie z pracownikiem naszego zakładu zostaną Państwo poproszeni o określenie daty oraz miejsca, w którym ma się odbyć pochówek. Następnie będzie miało miejsce przedstawienie wachlarza dostępnych opcji. Na drodze rozmowy będą Państwo mieli możliwość ustalenia z naszym przedstawicielem wszelkich najistotniejszych szczegółów bezpośrednio związanych z organizowaną ceremonią. Po ich ustaleniu, zakontraktowani przez nas eksperci przejdą do realizacji powierzonych im zadań, natomiast Państwa obowiązkiem pozostanie wyłącznie pokrycie kosztów przekraczających gwarantowaną przez Skarb Państwa zapomogę pogrzebową, która to przeznaczana jest na organizację pogrzebu i zakup niezbędnych akcesoriów.

Czy istnieje możliwość wyboru wyłącznie określonych usług z katalogu Zakładu Pogrzebowego RIP?
Jak najbardziej. W poniższych sekcjach naszej witryny znajdą Państwo wyszczególnione usługi oferowane przez nasze przedsiębiorstwo. Fakt, iż dysponujemy niezbędnym wyposażeniem oraz wykwalifikowanym personelem sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować szeroką gamę zamówień składanych klientów, począwszy od transportu ciała na cmentarz, aż po profesjonalną oprawę muzyczną.

tagi: pogrzeby wrocław